Łukasz Kulak

Z zawodu jestem graphic web designerem. Z wykształcenia ekonomista, marketingowiec. Moje portfolio zawiera głównie grafiki użytkowe, czyli projektowane na zlecenie. Jest to moja prywatna strona, którą mam od około 20 lat. Nie jest to żadna firma. Moje zainteresowania to historia starożytna, filozofia, archeologia, film, teorie zarządzania, marketing. Poniżej ciekawe linki.


Boże sny
Wybrane sny z Bożymi postaciami.

Manifest Cluetrain
Dobra marketingowa książka o historii komunikacji w sieci internetowej. Na studiach czytałem. Nie przeszło szerokim echem. Autor nie przekonał publiki.

Archeolog filmowiec
Ciekawa strona w której autor szuka dowodów biblinych. Dla archeologów i dla historyków. Nic nadzwyczajnego. Niech sobie szuka nudzi mu się widocznie tak niektórzy naukowcy mają. Z nudów wpadają na taki głupie pomysły.

Mój deck
Takie satelitarne eksperymenty nie powinny się zdarzać. Pobili ich strasznie. Czytajcie w komentarzu karty gdzie. Źle dobrane zdjęcie, tytuł. Grafikami się nie przejmujcie nie miałem czasu tego dopracować. Niech przestaną tu uniwersytety zaglądać.

Bóg i góry
Trochę o górach i Bogu. To jedźcie w góry. To aluzja do tego archeologa filmowca.

Nasty
Moje przyjaciółki. Tam zaczepiły kogoś ważnego.

Zwoje
Kodyfikacja ewangelii według Gardnera. Ten miał ciekawy pomysł faktycznie mogło tak być. Ale to bez znaczenia dla zwykłego śmiertelnika. To dla studentów historii religii.

To już nieaktualne, zmienię w najbliższym czasie stronę, zaaktualizuje.