Łukasz Kulak

Z zawodu jestem graphic web designerem. Z wykształcenia ekonomista, marketingowiec. Moje portfolio zawiera głównie grafiki użytkowe, czyli projektowane na zlecenie. Jest to moja prywatna strona, którą mam od około 20 lat. Moje zainteresowania to historia starożytna, archeologia, filozofia, film, teorie zarządzania, marketing. Poniżej ciekawe linki.


Manifest Cluetrain
Czytałem ją już na studiach. Dobra marketingowa książka o historii komunikacji w sieci internetowej. Zaczęliśmy od pociągu.

Archeolog filmowiec
Ciekawa strona w której autor szuka dowodów biblinych. Dla archeologów i dla historyków. Nic nadzwyczajnego. Niech sobie szuka, nudzi mu się widocznie, tak niektórzy naukowcy mają. Też miał ambitny pomysł.

Bóg i góry
Trochę o górach i Bogu. To jedźcie w góry. To aluzja do tego archeologa filmowca.

Boże sny
Wybrane sny. Już wydane. Dodałbym coś jeszcze.

Nasty
Moje przyjaciółki. Zaczepiły kogoś ważnego.

Mój deck
Takie zdalne eksperymenty nie powinny się zdarzać. Pobili ich strasznie. Czytajcie w komentarzu karty gdzie. Źle dobrane zdjęcie, tytuł. Grafikami się nie przejmujcie nie miałem czasu tego dopracować. Niech przestaną tu uniwersytety zaglądać.

Mój blog
Czasami coś napiszę.

Książki
Moje ulubione książki.

Zwoje
Kodyfikacja ewangelii według Gardnera. Faktycznie mogło tak być. Ale to bez znaczenia dla zwykłego śmiertelnika. To dla studentów historii religii.